Biz ne yapıyoruz?

U-MG üyelerine haber paylaşımı, yorum ve tartışma yapabilecekleri ortam sağlayan bir sosyal ağ hizmetidir.

Durdurulamayan sosyal içerik sitesi U-MG’de sizler de kendi paylaşımlarınızı “Kayıt ol” kısmından kayıt olduktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Net ortamının en güncel ve en sıcak konularına platformumuzdan erişebileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip edip haberdar olabilirsiniz.

Nasıl üye olurum?

Sitemizin sağ üst kısmında yer alan avatar simgesi ile ya da kayıt ekranından çok kısa bilgilerinizi girebilir ve anında üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz de sizden istenen bilgiler tamamen gizli tutulmakla birlikte üçüncü taraf tüzel ve gerçek kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Avatar ve kapak görseli eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

U-MG’ye üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra sağ kısımda yer alan panelden “Ayarlar” kısmında tıklayınız. Açılan “Profili Düzenle” penceresinde “Avatar” ve “Kapak Görseli” kısımlarından dilediğiniz resimleri ekleyebilirsiniz.

Nasıl “Özel Mesaj” gönderebilirim?

Toplulukta yer alan diğer üyelerin avatarlarının yanında yer alan “zarf” ikonuna tıklayıp açılan ekrandan mesaj gönderebilirsiniz.

Nasıl grup kurabilirim? Bir gruba nasıl katılırım?

Üyeliği olan her kullanıcı dilediği gruba üye olabilir ve istediği zaman bir grup kurabilir. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra sağ üst köşede yer alan profil sekmenize giderek gruplar menüsü aracılığıyla grup kurabilir ya da diğer gruplara üye olabilirsiniz.

Takip ettiğim arkadaşlarımı nasıl bulabilirim?

Sistemimiz takip edilme ve etme özelliği barındırdığından dilediğiniz kullanıcımızı takip edebilir, sizi takip edenleri görebilirsiniz. Profilinizde yer alan arkadaşlar kısmından sizi takip eden ve sizin takip ettiğiniz kişileri rahatlıkla görebilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal ederim?

Üyeliklerinizin iptali için bizimle ilgili hesabın “üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum” başlığı ile info@u-mg.com adresine e-posta yolu ile ulaşmanız yeterli olacaktır.