in

HarikaHarika SevdimSevdim

Selen Görgüzel’den akıllara zarar paylaşım

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel, sosyal medyayı salladı

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan‘ın eşi Selen Görgüzel, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla takipçilerini kendisine hayran bıraktı. Görgüzel’in bir takipçisi fotoğrafın altına, “Hamdi paylaşımları görünce ne diyecek acaba? Kıskançlık krizine sokacaksınız adamı.” yorumunu yazdı.

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Hamdi Alkan’ın eşi Selen Görgüzel, son fotoğrafıyla takipçilerini yine kendisine hayran bıraktı. Görgüzel’in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Görgüzel’in bir takipçisi paylaşımın altına, “Hamdi paylaşımları görünce ne diyecek acaba? Kıskançlık krizine sokacaksınız adamı.” yorumunu yazdı. Başka bir takipçisi ise, “Değişmeyen tek şey sizin her fotoğrafta bir öncekinden daha güzel çıkmanız.” yorumunu yaptı.

İşte olay fotoğraf..

Selen Görgüzel geçtiğimiz günlerde de dans videosu ile sosyal medyayı kasıp kavurmuştu. Sandalyenin etrafında yaptığı cesur hareketlerle takipçilerinin gönlünü fetheden Görgüzel’in paylaşımı kısa sürede beğeni rekoru kırmıştı.

Hamdi Alkan, eşinin cesur paylaşımlar yapmasına izin vermesi eleştirilerine cevap vererek, “Kadın spor yapıyor, sağlıklı görünüyor. Verdiği fotoğrafın anlamı çok açık: Spor yapan, sağlıklı, dinç bir anne. Ne yapayım gidip eşimin, kızımın saçlarını mı yolayım? Böyle mi mutlu olacaksınız? Hayır, bunu yapmayacağım. Dünya yeterince kötü.” demişti.

İşte Selen Görgüzel’in bazı paylaşımları..

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

81 puan
Olumlu Olumsuz

Fallingstars bitti şimdi de bornozlu fotoğraf akımı başladı

Crysis serisi artık Xbox One’da