Biz bu işi severek yapıyoruz..

U-MG kurulduğu 2018 yılından bu yana internet ortamında en ilgi çekici içerikleri takipçilerine sunmayı hedeflemiş bir sosyal içerik platformudur. Günden güne artan genç ve dinamik kitlesi ile büyüyen platformumuza reklam vererek ya da sponsor olarak sizlerde kazanabilirsiniz.

U-MG’de banner, sponsor ve içerik reklamları yayınlatarak siz ve firmanızın daha tanınır bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Sizlerin tüm isteklerini imkanlarımız doğrultusunda gerçekleştirerek, esnek bir yapı ile ziyaretçiyi yormayan reklamları tercih ediyoruz.

Özgürlük sizin..

Son zamanların hızla büyüyen reklam seçeneklerinden olan içerik bazlı reklamlar sizlerin daha çok tanınması için en sık kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz yöntemdir. Tercihleriniz ve isteklerinizi değerlendirip sizler için en iyisini buluyoruz ve sizlerle birlikte karar veriyoruz.

Dilerseniz yazılımımız sayesinde reklamlarınızı sponsor içerikler halinde dilerseniz de çok çeşitli banner reklamlar halinde sürekli ön planda kalmasını sağlıyoruz.

U-MG’ye reklam vermek için bize iletişim menüsü aracılığıyla bildirimde bulunmanız ve iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Görüşmelerimiz sonrası reklam çalışmalarınıza hemen başlıyoruz.