in

HarikaHarika BayıldımBayıldım

Önceki hayatını geride bıraktı şimdi hem geziyor hem para kazanıyor

Tek kuruş harcamadan dünyayı dolaşan sarışın

Tatilini bitirmeme kararı veren Kiersten Rich, şu anda oldukça tanınan bir seyahat yazarı ve şimdiye kadar 54 ülke gezmiş durumda.

‘İşini bırakıp dünyayı dolaşma’ trendine 2011’de dahil olan Kiersten, o yıl Los Angeles’taki işini bırakarak uzun bir tatile çıkmaya karar veriyor.

Kiersten yaklaşık 7 yıl önce aldığı bu radikal kararı şöyle açıklıyor: “Pek çok kişi gibi, iyi bir üniversiteye gitmem, iyi bir iş bulmam evlenmem ve mutlu mesut yaşamam öğütlenerek büyüdüm. Ancak gerçekten mutlu olmak için tüm bunları geride bıraktım”

Tıpkı söylediği gibi oldukça iyi bir iş ve doyurucu bir maaşı elinin tersiyle iten Kiersten, yıllardır hem istediği hayatı yaşıyor hem de hobisiyle para kazanarak hayatını sürdürüyor. Kiersten, oldukça geniş bir okur kitlesi bulunan ‘theblondeabroad.com‘ sitesine aldığı reklamlar ve özellikle dergilere yazdığı yazılar ve verdiği röportajlar ile hatırı sayılır bir gelirin sahibi oluyor.

Instagram ve Twitter gibi sosyal mecraları oldukça etkin kullanan Kiersten’ı Instagram’dan takip edenlerin sayısı 500 bini geçmiş durumda.

İşte, Kiersten’ın dünya turundan kareler…

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

22 puan
Olumlu Olumsuz

Bu fotoğraflar sandığınız gibi değil!

Doğanın en komik yüzü..