in ,

İnanılmazİnanılmaz Bu ne ya?Bu ne ya?

“Nereden nereye geldi” deyiminin canlı örneği

Şimdi her gün kendisine ‘çirkin’ diyenlere selam gönderiyor..

Celine Centino, genç kızlık dönemine adım attığı günlerde çevresindeki herkes ‘çinkin’ diye dalga geçiyordu. 24 yaşına geldi ve estetik operasyonlar sayesinde inanılmaz bir değişim geçirdi.

Fakat öyle bir şey yaptı ki hem sosyal medya fenomeni oldu hem de “nereden nereye geldi” deyiminin canlı bir örneği halini aldı. Pamala Anderson’ı örnek alan genç kadın ona benzeyebilmek için 38 bin sterlin harcadı ve bambaşka birine dönüştü.

Yetişme çağındayken sıradan ve dikkat çekmeyen bir görüntüye sahip olan Celine Centino, bu yüzden okulda da alay konusu olduğunu anlatıyor. Genç kadın birçok kişinin kendisiyle “çirkin” diye dalga geçtiğini de gizlemiyor.

O dönemde dişlerine tel takılı olan Celine Centino, başı arkadaşlarının da kendisini şişman bulduğunu da anlatıyor. O yıllarda mutlu bir insan olduğunu ama görüntüsünden hoşnut olmadığını belirten Celine Centino, insanların görüntüsünü yargılaması yüzünden depresyona da girmiş.

Tekrar mutlu bir insan olmak istediği için hiç çekinmeden bıçak altına yatıp defalarca operasyon geçiren Centino, kendine örnek olarak da Pamela Anderson‘ı aldığını anlatıyor.

Celine Centino, bugünkü görüntüsüne kavuşmak için göğüslerinden burnuna, yanaklarından dudaklarına kendini estetik cerrahların eline teslim ettiğini de saklamıyor.

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

5 puan
Olumlu Olumsuz

Sosyal medyayı ve TV’leri sallayan engelli gencin mutluluğu paha biçilemez

Fantastic Beasts 2 rekor kırdı | Pixicope