in ,

Bu ne ya?Bu ne ya? KızdımKızdım

Medyayı sallayan Arda Turan Berkay’ın eşine gerçekten asıldı mı?

Arda Turan: ‘Haber doğru ama…’

Bugün magazin ve spor dünyasını sallayan haberde şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin‘e asıldığı ve ardından da Berkay’a yumruk attığı haberiyle gündeme gelen Arda Turan’dan ilk açıklama geldi. Çıkan haberlerin doğru olduğunu söyleyen Turan, tartışmanın konusunun ise namus meselesi olmadığını iddia etti.

Futbolcu Arda Turan, dün gece Emirgan’da Gizli Kalsın adlı mekanda tartıştığı şarkıyı Berkay’a yumruk atıp burnunu kırdı. Bu olayın ardından Berkay ve eşi hemen hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.

İddialara göre kavga Arda Turan’ın Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın’demesi nedeniyle çıktı.

Berkay yaptığı açıklamada “Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda’nın benim eşimi tanımaması mümkün değil.Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var ” dedi.

Çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Arda Turan da kavgayı doğruladı. Fakat ünlü futbolcu, kavganın sebebinin namus meselesi olmadığını iddia etti.

İşte Turan’ın o açıklaması..

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

42 puan
Olumlu Olumsuz

Madonna sosyal medyayı birbirine kattı

Doğaçlama oluşan kamuflajlar şaşırtıyor