in ,

HarikaHarika BayıldımBayıldım

Le Casa De Papel’in yeni sezonu için start verildi

Dünyada büyük beğeni alan muhteşem dizinin 3. sezonu geliyor

Yayımlanan 2 sezonu ile tüm dünyada ve özellikle ülkemizde yoğun ilgi gören La Casa De Papel’in 3. sezonu duyurulmuştu. Dizinin yaratıcısı Álex Pina ile yönetmen Jesús Colmenar yeni sezon için Netflix ile anlaştılar.

Dizinin yeni sezon hazırlıklarına start verildi ve bilinene göre İstanbul adlı bir karakter de dizi de bulunacak. Yeni yayımlanan 3.sezona ait videonun sonunda 2.sezonun sonunda ölen sevilen karakter Berlin’i (Pedro Alonso) de görüyoruz. Yeni sezonda Berlin’e ait bir sürpriz bizleri bekliyor olabilir.

2018 yılının Netflix’te en çok izlenen dizi olma özelliğini taşıyan La Casa De Papel’in yeni kadrosuna; Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) ve The Engineer olarak ekibe katıldığı önceden duyurulan Rodrigo de la Serna katıldılar.

Ayrıca önceki sezonlardan tanıdığımız Úrsula Corberó (“Tokio”), Álvaro Morte (“The Professor”), Jaime Lorente (“Denver”), Miguel Herrán (“Rio”), Darko Peric (“Helsinki”), Alba Flores (“Nairobi”), Esther Acebo (“Estocolmo”), Itziar Ituño (“Raquel Murillo”), Enrique Arce (“Arturo”) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (‘Coronel Prieto’) & Mario de la Rosa (Suarez) da yine göreceğimiz isimlerden.

İşte yeni sezon için tanıtılan muhteşem o video

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

49 puan
Olumlu Olumsuz

İşte 2018’in en iyi korku filmleri

Video oyunları ile aranız nasıl?