in ,

ÜzüldümÜzüldüm KızdımKızdım

Hesabı kapanan Naz Mila tekrar açıldığını duyurdu

+18 paylaşımlarıyla..

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında tanınan olaylı gelin adayı Naz Mila cesur paylaşımlarıyla sosyal medyada olay olmuştu. Şikayetler üzerine kapanan Instagram hesabının açıldığını böyle duyurdu.

Cesur paylaşımlarla sosyal medyada adından söz ettiren gelin adayı Naz Mila, şikayetten dolayı kapanan instagram hesabını geri aldı.

PAYLAŞIMLARINDAN DOLAYI HESABI KAPATILMIŞTI

Evlenmek için katıldığı programda şöhreti yakalayan Naz Mila, son zamanlarda Instagram paylaşımlarıyla gündemde. Türkiye’nin fenomen gelin adayı olarak haberlere konu olan Naz Mila’nın paylaşımları bazı takipçilerince şikayet edildi. Hesabı kapanan Naz Mila, bugün yaptığı paylaşımla sosyal medyaya tekrar döndüğünü söyledi.

Olaylı gelin adayı Naz’ın 8 Ağustos’ta cesur video paylaşması ise dikkatlerden kaçmadı. Yayınlanan videonun uygunsuz olduğunu ve tekrar şikayet edileceğini söyleyen bazı takipçiler, harekete geçti.

NAZ MİLA KİMDİR?

Naz Mila aslen Azerbaycanlı, 1992 yılında dünyaya gelen genç kız adını ilk olarak izdivaç programında duyurdu. Zuhal Topal’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ isimli evlendirme programına katılan Naz Mila kısa sürede cesur fotoğraflarıyla gündeme oturdu.

8 YAŞINDA KIZI VAR

Bir dönem ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu ile birlikte görüntülenen Naz Mila akıllara Ağaoğlu’na gelin mi gidiyor sorusunu getirdi. Naz Mila geçmişte bir evlilik yaşamıştı. Boşanan genç kadının bu evlilikten Milana isimli bir kızı bulunuyor.

İşte Naz Mila’nın bazı paylaşımları..

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

9 puan
Olumlu Olumsuz
bir pakette neden yirmi sigara vardır

Bir pakette neden 20 sigara var?

Hem acı çekti, hem bir dünya para harcadı..