in , ,

SevdimSevdim Bu ne ya?Bu ne ya?

Hem acı çekti, hem bir dünya para harcadı..

Binlerce kişi bu anı izledi

TV sunucusu Trinny Woodal, Londra’da bir klinikte selülit tedavisine 12 bin TL harcadı. Selülit masajının 30 dakikasını sosyal medya hesaplarından paylaşan Woodal, ”hayatımda hiçbir zaman kilolu olmadım ama, selülitlerim her zaman benimleydi. Masaj hareketleri sayesinde kan dolaşımım arttı. Ve evet bu tedavi için 1,600 Euro (12 bin TL) harcadım” diyor.

Selülitlerinden, kalça ve uyluk bölgesindeki sarkmalardan kurtulabilmek için soluğu Londra’daki bir klinikte alan TV sunucusu Trinny Woodal, olağandışı güzellik bakımlarının hayranı.

Acı veren masaj tekniğiyle ile selülitlerinde gözle görünür bir azalma olduğunu söyleyen Woodal, uygulanan tedavi sonrası kalçalarından 3cm, belinden ise 5cm inceldiğini söylüyor.

Paylaştığı fotoğraflarda bunun acı veren tuhaf bir uygulama, ama işe yarayan bir tedavi olduğunu ifade eden 54 yaşındaki Trinny, ”Takipçilerim bu kadar para veremeyebilir. Aslında yaptığımız şeyin temeli dolaşım. Bu yüzden dolaşıma yardımcı olabilecek tek şey hareket etmektir. Her gün yaptığınızdan biraz daha fazla adım atmaya çalışın” diyor.

51 binden faza görüntüleme ve çok sayıda yorum alan görüntüler için bazı kullanıcılar, ”Belki bu kadar param yok ama bu adama ihtiyacım var Woodey. Bu inanılmaz bir selülit tedavisi. Biz kadınlar güzellik için her acıya katlanabiliriz ve paranın bir önemi yok” diye yorum yaptılar.

Pincher” olarak adlandırılan tedavi yöntemi maliyetine rağmen kadınlar tarafında ilgi görmeye başladı.

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

13 puan
Olumlu Olumsuz

Hesabı kapanan Naz Mila tekrar açıldığını duyurdu

Öğrenciler yine rahat durmadı! Sabahlara kadar eğlencenin dozu kaçınca ortalık karıştı!