in ,

SevdimSevdim BayıldımBayıldım

Game of Thrones’un kayıp karakteri geri dönüyor!

Hayalet tekrar geliyor

Game of Thrones’un görsel efekt yönetmeni Joe Bauer, dizinin hayranlarına kaybolan karakterlerden birinin dönüş müjdesini verdi. Dizide Kit Harington’ın canlandırdığı Jon Snow karakterinin kurdu Hayalet (Ghost) sekizinci sezonda diziye dönüyor.

Bauer, Huffington Post’a verdiği röportajda, “Hayalet’i sekizinci sezonda tekrar göreceksiniz. Çok güzel şeyler yapacak” dedi. Yedinci sezonda Hayalet ile bir sahne çektiklerini söyleyen Bauer, o sahnenin sonra kesildiğini anlattı. Bauer’e göre atılan sahnede, Jon Snow, Kış Tepesi’nden ayrılırken kurduna, kardeşi Sansa’ya dikkat etmesini söylüyor.

Bauer’e göre, son birkaç sezonda dizide çok fazla kurt eyleminin olmayışının sebebi, sette gerçek kurtlarla birlikte çalışmanın zor olmasıyla ilgili olabilir.

Bauer, “Ulukurtlar zordur çünkü onları yanlış göstermemek gerektiğinden her zaman gerçek kurtları kullanırız ve sonra onların boyutlarıyla oynarız” dedi. Kitapta olmasa da dizide Hayalet ve Arya’nın ulukurdu Nymeria, hala yaşıyor. Bauer, Nymeria’nın final sezonunda tekrar görünüp görünmeyeceği hakkında bilgi vermedi.

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

25 puan
Olumlu Olumsuz
etkileyici kadın dövmeleri

Sanat bu dedirten birbirinden güzel 20 dövme

Midesi kaldırmayan bakmasın! İğrenç Yemekler Müzesi açılıyor