Facebook’a daldı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü


Sosyal medya bağımlılığı ufacık bir çocuğun ölümüne ve sorumsuz bir annenin de hapse girmesine sebep oldu. İsrail basını Facebook’a bakarak zaman öldüren ve bu sırada küvette bıraktığı bebeğinin ölümünden sorumlu olan canavar anneyi konuşuyor… Olay inanılır gibi değil… Ayrıntılar sosyal medya bağımlılığı sonucu evladının ölümüne sebep olan annenin sorumsuzluğunu gözler önüne seriyor.

Bir İngiliz ile evlenen ve İsrail’de yaşayan 23 yaşındaki Kayla Lynton, temmuz ayında 6 aylık kızı Naomi’nin ölümü sonrasında İsrail basınının gündemine gelmişti. O dönemde hakkında soruşturma açılan ve çocuğuna iyi bakmadığı gerekçesiyle sorgulanan Lynton hafta sonunda gözaltına alındı.

Tuvalette Facebook’a bakarken bebeğinin ölümüne neden olan sorumsuz anne, “Sadece kısa süreliğine Facebook’a baktım” diyerek kendini savundu. Tel Aviv polisi tarafından devam eden soruşturma kapsamında yakalanan 23 yaşındaki kadının bebeği küvette boğulurken tuvalette Facebook’a baktığı ortaya çıktı.

Çocuk istismarı ve sorumsuzluk dolayısıyla açılan dava süreci devam ediyor. Suçlu bulunması durumunda Kayla’nın 9 yıla kadar hapis yatabileceği açıklandı.

Puanlama

1 puan
Olumlu Olumsuz

Yorumlar

yorum

Leave a Comment


Reklam Engelleyici Algılandı!

Web sitemize destek olmak ve hizmete devam etmesi adına lütfen reklam engelleyicileri kapatınız.

Nasıl kapatırım? Yenile

Giriş

Şifreni mi unuttun?

Hesabın yok mu? Kayıt ol

Şifreni mi unuttun?

Hesap bilgilerinizi girin ve şifrenizi sıfırlamak için size bir link göndereceğiz

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası