Engin Altan Düzyatan TRT dizisi Diriliş’ten ne kadar para alıyor?


Türkiye’nin yaşadığı ekonomik kriz televizyon dizilerini de etkilemeye başladı. Bu sezon bir çok dizi yapımcısının bütçe kısıntısına gidip başrol oyuncularının ücretinde indirime gideceği söyleniyor. Bu konuda fikri sorulan TRT dizisi Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, ‘fedakarlık’ yapılmalı deyince maaşı merak edilir oldu.

Engin Altan Düzyatan, son dönemde yapımcıların, oyuncuların bölüm ücretlerinde indirime gideceği yönündeki haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Düzyatan “Ülkede insanlar sıkıntıdaysa biz de fedakarlık göstereceğiz diye düşünüyorum. Sonuçta ülkenin önemli bir kısmında maddi sıkıntı yaşanıyorsa biz de kemer sıkacaksak o gereken kemeri sıkacağız” diye konuştu.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN NE KADAR ALIYOR?

Engin Altan Düzyatan’ın açıklamaları ile birlikte Diriliş dizisinden aldığı para merak konusu oldu. Diriliş dizisi için 4 yıllık anlaşma yapan Engin Altan Düzyatan’a imza parası (bonservis de diyebiliriz) bile 4 milyon TL ödendi.

Engin Altan Düzyatan Diriliş’te bölüm başına da 250 bin lira alıyor. Yani her hafta aldığı rakam çeyrek milyon. Ayda kazandığı rakam ise 1 milyon lirayı buluyor.

Engin Altan Düzyatan’ın bu kazancına reklamlardan aldığı para da dahil değil. Şimdi merak edilen Engin Altan Düzyatan’ın Diriliş’ten bölüm başına aldığı 250 bin liradan feragat edip etmeyeceği.

HÜLYA KOÇYİĞİTİN’İN TORUNU İLE EVLİ

Engin Altan Düzyatan, ünlü sinema oyuncusu Hülya Koçyiğit’in torunu ile evli. Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz günlerde ikinci çocuklarını kucaklarına aldılar. Çift çocukları Amerika vatandaşı olsun diye doğumu o ülkede yaptılar.

Puanlama

41 puan
Olumlu Olumsuz

Yorumlar

yorum

Leave a Comment


Reklam Engelleyici Algılandı!

Web sitemize destek olmak ve hizmete devam etmesi adına lütfen reklam engelleyicileri kapatınız.

Nasıl kapatırım? Yenile

Giriş

Şifreni mi unuttun?

Hesabın yok mu? Kayıt ol

Şifreni mi unuttun?

Hesap bilgilerinizi girin ve şifrenizi sıfırlamak için size bir link göndereceğiz

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası