in

Crackdown 3 nihayet 2019’a hazır

Ertelenmekten bir hal olmuştu

Microsoft Studios‘un Unreal Engine motoru ile geliştirdiği serinin son halkası Crackdown 3’ün 15 Şubat 2019’da yayınlanacağı açıklandı. Oyun, Windows PC ve Xbox One’da mevcut olacak ve ayrıca Xbox Play Anywhere programının bir parçası olduğu için, iki versiyondan birini satın alan müşteriler başka hiçbir ücret ödemeden diğerini oynayabilecekler. Aynı durum Xbox Game Pass aboneleri için de geçerlidir. Crackdown 3, başlatıldığında Game Pass kütüphanesine dahil edilecek.

Ertelenme sersemi Crackdown 3

X018’de Crackdown 3 için Wrecking Zone’a odaklanan yeni bir fragman ile oyuna ilk kez daha yakında bakma şansı verildi. Daha önce gerçekleşen fuarlarda hiç bir şekilde görülmeyen oyun 2017 yılında Microsoft tarafından Xbox One X’de dahil olmak üzere Kasım 2017’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Sadece iki ay sonra şirket 2018’e baharına ertelediğini duyurdu. Geçtiğimiz E3’ten 1 hafta önce ise oyunun  Şubat 2019’a ertelendiği duyurulmuştu. Kısaca oyun bir türlü çıkamadı. Umarız belirtilen tarih çıkış tarihi olur.

Yan bilgi olarak; 30 Kasım’a kadar herkes, Şubat 2007’de Xbox 360’da ücretsiz olarak yayınlanan orijinal Crackdown’u indirebilir. Geriye dönük uyumluluk kapsamında 4K olarak Xbox One X’de de oynayabilirsiniz.

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

17 puan
Olumlu Olumsuz

Sea of Thieves’e PvP modu geliyor | Pixicope

Çarpışan Galaksilerde Kara Delik Çiftleri Bulundu