in ,

Cem Yılmaz o sözlere fena kızdı

Komutan Logar fena patladı

Yakın zamanda son projesi ‘Karakomik Filmler’i izleyici ile buluşturmaya hazırlanan ünlü komedyen ve senarist Cem Yılmaz, sinemacılar tarafından boykot edilen Mars Cinema’nın Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar’ın kendisi hakkında kullandığı ifadeler karşısında çileden çıktı.

Yılmaz, Acar’ın Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu ile yaptığı röportajda, “Cem Yılmaz olmazsa, başka Cem Yılmaz’lar çıkar” ifadeleri karşısında, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak şunları dile getirdi: “Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış !Yavaş çıkarsın. Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum. 40 liraya bilet satmak yok var mısın ? Yoksun tabi…İyi çıkarmalar Cengiz’i geçiyorum..”

“Bu cüretkar insanlar, göz önünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış ! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok… Terbiyesiz”

“Ey ahali! Bana, filmdeki artiste paraları götürdünüzden başka eleştrisi olmayanlara dahil soruyorum, Sinema bileti kaç lira? ben filmimi kaç liraya seyircime satıyorum ki bu hanım neyin üzerinden kime kıyak yapıyor? Ve utanmadan halkçılık satıyor! Yap çabuk bileti 15 lira! Benden bu kadar! Teşekkürler… Şimdi mikrofon sende.”

Film yapımcıları ile sinema salonu işletmecileri arasında yaşanan gerginlik, büyüyerek devam ederken; Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar gibi önemli isimler, ‘haklarının verilmediği ve promosyonlarla bilet fiyatlarının sürekli yükseltildiği’ gerekçesiyle boykot kararı alarak yeni filmlerinin vizyon tarihlerini ertelemişlerdi.

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

3 puan
Olumlu Olumsuz

Jack Black’in kanalı, sadece bir video ile 1 milyon abone topladı

Facebook'a daldı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü

Facebook’a daldı 6 aylık kızı küvette boğularak öldü