in ,

Ata Demirer’den Recep İvedik’e fena sözler!

Şahan Gökbakar bu sözlere oldukça kızacak

Ata Demirer'den Recep İvedik'e fena sözler!

Şu sıralar yeni filmi ‘Hedefim Sensin’in heyecanını yaşayan ünlü oyuncu Ata Demirer, bir açıklama yaparak Şahan Gökbakar‘ın Recep İvedik filmini hedef aldı. Kaba mizah yapmayı sevmediğini söyleyen Demirer, şunları dile getirdi:

”İnsanların irite olduğu şeylerin şakasını yapmam. Dışkı şakaları, burun karıştırma, gaz çıkarma gibi kaba komedinin alanına giren her şeyden uzak duruyorum. Karşındakini aşağılayarak kaba mizah yapmayı hiç sevmiyorum”

Ata Demirer Şahan Gökbakar

2008-2017 arasında 5 adet ‘Recep İvedik’ filmi çeken, 27 milyon seyirci ve 165 milyon hasılata ulaşarak rekor kıran Şahan Gökbakar’ın yarattığı bu karakter kaba şakalarıyla fenomen oldu. Ata Demirer’in tarif ettiği mizahı yaparak Türk Sineması’nda rekor kırdı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Hedefim Sensin’deki rol arkadaşı Gonca Vuslateri ile bir yemekte buluşan Ata Demirer, mekan çıkışı dengesini kaybederek yere düşmüştü. Muhabirlerin yardımıyla ayağa kalkan ünlü oyuncu, “Gözümün içine ışığı soktuğunuz” diyerek sitem etmişti.

Son olarak Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum ve Erkan Can geçtiğimiz günlerde ‘Hedefim Sensin’in basın toplantısında bir araya gelmişti. Demirer, senaryosunu da yazdığı film için ‘Bir çocuk daha geliyor’ yorumunu yapmıştı.

Ata Demirer vs Şahan Gökbakar

Çiğ köfteci ‘Zekeriya Taştan’ın başının belaya girmesi sonucu İstanbul’u terk ederek Gökçeada’ya kaçmasıyla hem kendisinin hem de ada sakinlerinden ‘Hafize’, ‘Leyla’ ve ‘Hasan’ın da hayatının değişmesi sonucu yaşananların hikâye edinildiği Kıvanç Baruönü’nün yönettiği ‘Hedefim Sensin’ gösterime 30 Kasım’da girecek.

Yorum

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

0

Yorumlar

yorum

Ne düşünüyorsun?

20 puan
Olumlu Olumsuz

Free-to-Play Total War: Arena sonlandırılıyor | Pixicope

Bernardo Bertolucci hayatını kaybetti